W dniu 6 marca 2026 roku odbył się półfinał konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Miał on miejsce w Kampusie Uniwersyteckim w Białymstoku. Po konkursowych trudach wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na przepiękny seans w planetarium. W konkursie uczestniczyły dwie nasze uczennice z klasy 1Ta – Ewa i Amelia. Dziewczyny dzielnie zmagały się z 35 pytaniami konkursowymi z prawa pracy i bhp. Amelka zajęła czwarte miejsce z rewelacyjnym wynikiem trzydziestu czterech poprawnych odpowiedzi.